Logement Entier Marrakech G1 - N3

  • 120 м²
  • 2 спальні
  • 3 ванни кімнати

Розташована майже за 20 хвилин ходьби від Медресе Бен Юсефа, вілла Logement Entier Marrakech G1 - N3 Marrakesh пропонує гостям оглянути різноманітні туристичні визначні пам'ятки в цьому районі. Будинок відпочинку в Марракеші приймає до 6 осіб та запрошує їх насолодитися терасою.

У помешканні в Марракеші є ванна кімната з окремим туалетом і душем. У ванній кімнаті є фен і рушники.

Вілла Logement Entier Marrakech G1 - N3 оснащена електрочайником, холодильником і духовкою на повністю обладнаній кухні. Гості можуть скуштувати страви середземноморської кухні в ресторані Terrasse Cafe Tanneries, розташованому на близькій відстані від вілли в Марракеші.

Вілла має першокласне розташування на відстані 2.4 км від парку Мажорель, а природні пам'ятки, такі як Парк «Сайбер Парк», - на відстані 25 хвилин пішки. Вілла Logement Entier Marrakech G1 - N3 розташована на відстані 2.2 км від таких культових споруд, як мечеть Кутубія. В межах 10 хвилин їзди машиною від помешкання в Марракеші розміщена усипальниця Саадитів. Вілла в Марракеші розташована майже за 5 хвилин ходьби від автобусної зупинки Village Touristique та на відстані 3.9 км від залізничного вокзалу Marrakesh.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Logement Entier Marrakech G1 - N3 Марракеш
Bienvenus Dans Un Beau Nouveau Riad A Marrakech
Ціна лише для моб. пристроїв

Bienvenus Dans Un Beau Nouveau Riad A Marrakech

19 м від помешкання
USD 92 USD 83
за ніч
Riad Traditionnel De Charme 3 Chambres
Ціна лише для моб. пристроїв

Riad Traditionnel De Charme 3 Chambres

9.1
Блискуче 64 відгуки
20 м від помешкання
USD 161 USD 145
за ніч
Riad Celestia - Rooftop Jacuzzi Prive - Piscine - 8 Personnes
Ціна лише для моб. пристроїв

Riad Celestia - Rooftop Jacuzzi Prive - Piscine - 8 Personnes

22 м від помешкання
USD 218 USD 196
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Марракеш Менара Аеропорт
    10 км

    Залізничні вокзали

    Marrakesh Train Station
    4.1 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Парковка

    Шаттл

    • Платний трансфер від/до аеропорту

    Послуги на території

    • VIP реєстрація заїзду/виїзду
    • Цілодобова охорона
    • Обмін валют
    • Барбершоп
    • Прокат авто
    • Послуги екскурсовода/ Замовлення квитків
    • Доставка продуктів
    • Магазини/ комерційні послуги

    Харчування

    • Ресторан

    На кухні

    • Електрочайник

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка
    • Дитячий басейн

    Відпочинок

    • Пейзажний басейн
    • Невеликий глибокий басейн
    • Шезлонги

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Зона відпочинку
    • Тераса
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Банкомат
    • Кав'ярня
    • Замок

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:00
    Реєстрація виїзду: з 11:00 до 12:00
    Часті питання
    • ❓
      Чи є в віллі Logement Entier Marrakech G1 - N3 гостьова парковка?
      Так, гостям вілли Logement Entier Marrakech G1 - N3 надається приватний паркінг.
    • ❓
      О котрій годині заїзд та виїзд з цієї вілли?
      Гості цієї вілли, повинні зареєструватися не пізніше 23:00 і виїхати до 12:00.
    • ❓
      Які ресторани знаходяться поруч з віллою?
      Найближчі ресторани до цієї вілли - це ресторан Terrasse Cafe Tanneries, де подають страви середземноморської кухні, а також ресторан Dar Tazi, відомий марокканською кухнею.
    • ❓
      Скільки гостей можe розмістити вілла?
      Вілла пропонує розміщення для 6 гостей.
    • ❓
      Чи є на віллі Logement Entier Marrakech G1 - N3 кухня?
      Так, у віллі Logement Entier Marrakech G1 - N3 є повністю обладнана кухня, оснащена електрочайником, холодильником і духовкою.
    • ❓
      Які відомі пам'ятки варто відвідати, зупинившись у віллі Logement Entier Marrakech G1 - N3?
      Гості можуть відвідати Медресе Бен Юсефа, що зручно знаходиться в межах 20 хвилин пішої прогулянки від вілли Logement Entier Marrakech G1 - N3.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Марракеш Менара Аеропорт
    10 км

    Залізничні вокзали

    Marrakesh Train Station
    4.1 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Logement Entier Marrakech G1 - N3 Марракеш

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити